Zwrot i wymiana

Bardzo prosimy o przymierzanie produktów bez makijażu lub z zabezpieczeniem obszarów, które mogą narazić produkt na ubrudzenia.

W celu ułatwienia całego procesu składania zamówienia, na który składa się również zgłoszenie i wysyłka zwrotu, zachęcamy do skorzystania z poniższej metody do szybkiego i najprostszego dokonania zwrotu w naszym sklepie online.

ZWROTY

Zasady w przypadku chęci dokonania zwrotu:

Na zgłoszenie rezygnacji z każdego produktu zakupionego w naszym sklepie online masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki ze swoim zamówieniem. Zwracana rzecz nie może nosić śladów użytkowania oraz powinna posiadać wszystkie dołączone metki. Pieniądze zwrócimy Ci w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania Twojego zwrotu.

1. Proces zwrotu dla użytkowników z kontem Klienta poprzez Wygodne Zwroty:

[Baner WZ]

 

2. Tradycyjny proces zwrotu dla użytkowników z kontem Klienta:

 • Zaloguj się na swoje konto Klienta, odszukaj zamówienie, z którego chcesz zwrócić produkt/y;
 • Wybierz produkt/y do zwrotu i zatwierdź chęć dokonania zwrotu;
 • Uzupełnij formularz zwrotu (PDF) oraz dołącz go do przesyłki zwrotnej przyspieszy procesowanie Twojego zwrotu;
 • Nie musisz używać oryginalnego foliopaku, jednak pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu zwracanych rzeczy;
 • Przesyłkę zwrotną wyślij na własny koszt na adres naszego magazynu: NUDYESS sp. z o.o., ul. Antoniewska 1D/25, 02-977 Warszawa.

3. Proces zwrotu dla użytkowników bez konta Klienta:

 • Uzupełnij formularz zwrotu (PDF) oraz dołącz go do przesyłki zwrotnej przyspieszy procesowanie Twojego zwrotu;
 • Spakuj produkty, które chcesz zwrócić. Nie musisz używać oryginalnego foliopaku, jednak pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu zwracanych rzeczy;
 • Przesyłkę zwrotną wyślij na własny koszt na adres naszego magazynu: NUDYESS sp. z o.o., ul. Antoniewska 1D/25, 02-977 Warszawa.

WAŻNA INFORMACJA:

Zwrot środków jest dokonywany tą samą metodą płatności wybraną podczas składania zamówienia. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient a wraz ze zwrotem, bądź częściowym zwrotem zamówienia, Klient zobowiązany jest do zwrotu gratisów, jeśli w danej sytuacji nie przysługują mu one. Zwroty bez gratisów nie będą uznawane jako kompletne.

WYMIANA

Zasady w przypadku chęci dokonania wymiany produktów z zamówienia:

Na zgłoszenie wymiany każdego produktu zakupionego w naszym sklepie online masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki ze swoim zamówieniem. Wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien posiadać wszystkie dołączone metki.

1. Proces wymiany każdego towaru:

 • Uzupełnij formularz zwrotu/wymiany (PDF) oraz dołącz go do przesyłki zwrotnej przyspieszy procesowanie Twojej wymiany;
 • Spakuj produkty, które chcesz wymienić. Nie musisz używać oryginalnego foliopaku, jednak pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu zwracanych rzeczy;
 • Przesyłkę zwrotną wyślij na własny koszt na adres naszego magazynu: NUDYESS sp. z o.o., ul. Antoniewska 1D/25, 02-977 Warszawa;
 • Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów procedury wymiany (dopłata, zwrot, termin wysyłki etc).