Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

POZNAJ NASZE TKANINY

W swoich kolekcjach wykorzystujemy prążkowaną bawełnę o bardzo gęstym splocie, dlatego nasze projekty doskonale modelują sylwetkę, a jednocześnie są bardzo wygodne. Możesz je więc nosić niezależnie od rozmiaru i typu figury i czuć się w nich bardzo kobieco.

Niemal w 100% swojej kolekcji wykorzystujemy jedynie naturalne, certyfikowane dzianiny, które są bezpieczne zarówno dla naszej skóry jak i środowiska. Dodatek elastanu spowodowany jest względami praktycznymi, by projekty lepiej dopasowały się do sylwetki, a także łatwiej użytkowały i były trwalsze. Elementy metalowe, które wykorzystujemy (np. napy) nie posiadają niklu ani substancji szkodliwych. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i cenionymi partnerami, którzy w swojej ofercie posiadają najwyższej jakości certyfikowane tkaniny. 

Nasze dzianiny posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100. To wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


PIELĘGNACJA: Naturalne materiały są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, ale wymagają większej troski o ich pielęgnację by dłużej nam służyły. Produkty z bawełny pierz w niskich temperaturach (max 30%), nie wiruj na wysokich obrotach i nie susz w elektrycznej suszarce. Polecamy prać w specjalnym bawełnianym woreczku i suszyć na płasko.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj