Wersje językowe

Worldwide shipping: https://en.nudyess.com

POZNAJ NASZE TKANINY

W swoich kolekcjach wykorzystujemy prążkowaną bawełnę o bardzo gęstym splocie, dlatego nasze projekty doskonale modelują sylwetkę, a jednocześnie są bardzo wygodne. Możesz je więc nosić niezależnie od rozmiaru i typu figury i czuć się w nich bardzo kobieco.

Niemal w 100% swojej kolekcji wykorzystujemy jedynie naturalne, certyfikowane dzianiny, które są bezpieczne zarówno dla naszej skóry jak i środowiska. Dodatek elastanu spowodowany jest względami praktycznymi, by projekty lepiej dopasowały się do sylwetki, a także łatwiej użytkowały i były trwalsze. Elementy metalowe, które wykorzystujemy (np. napy) nie posiadają niklu ani substancji szkodliwych. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i cenionymi partnerami, którzy w swojej ofercie posiadają najwyższej jakości certyfikowane tkaniny. 

 

Nasze dzianiny posiadają certyfikaty OEKO-TEX Standard 100 oraz Certyfikat GOTS Global Organic Textile Standard

Certyfikat OEKO-TEX to wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Certyfikat GOTS oznacza, że pochodzenie włókien jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie zawierają żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO (Genetically Modified Organisms).do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium