Wersje językowe

Worldwide shipping: https://en.nudyess.com

FUNDACJA ONEDAY

 

Fundacja ONE DAY to niezwykła organizacja pomagająca dzieciom i młodzieży z domów dziecka oraz placówek opiekuńczo wychowawczych.

Fundacja skupia się w szczególności na:

  • Pomocy w usamodzielnianiu się dzieciom po wyjściu z domu dziecka i z innych placówek opiekuńczych.
  • Pomocy doraźnej w zaspakajaniu codziennych potrzeb dzieci z domów dziecka, dzieci w trudnej sytuacji materialnej oraz dzieci z innych placówek opiekuńczych.
  • Pomocy w edukacji dzieci z domów dziecka, dzieci w trudnej sytuacji materialnej oraz dzieci z innych placówek opiekuńczych.
  • Ochrony i promocji zdrowia dzieci z domów dziecka, dzieci w trudnej sytuacji materialnej oraz dzieci z innych placówek opiekuńczych.
  • Upowszechniania kultury fizycznej i sportu u dzieci z domów dziecka, dzieci w trudnej sytuacji materialnej oraz dzieci z innych placówek opiekuńczych.
  • Edukacji dzieci z domów dziecka, dzieci w trudnej sytuacji materialnej oraz dzieci z innych placówek opiekuńczych w zakresie ochrony zwierząt i pomocy zwierzętom.

 

NUDYESS for ONE DAY 

Od początku 2020 roku regularnie wspieramy finansowo Fundację ONEDAY.  W okresie świątecznym postanowiliśmy wesprzeć fundację jeszcze bardziej. W kolekcji X-MAS 2020 pojawiła się sukienka o nazwie ONEDAY ze sprzedaży której 100 zł (z każdego egzemplarza) będzie przekazane na wsparcie działań Fundacji OneDay. Sukienka będzie w sprzedaży do końca grudnia 2020 lub do wyczerpania nakładu produkcyjnego. 
      

Fundacja OneDay

 

Więcej o działaniu fundacji na stronie www.oneday.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium